.

.

100 компјутери нерѓосувачки челик Мачка лажичка кафе dessertspoon Храна одделение мраз лажица бонбони лажичка Кујнски садови Материјали

100 компјутери нерѓосувачки челик Мачка лажичка кафе dessertspoon Храна одделение мраз лажица бонбони лажичка

DEN 5685.00 DEN 6048.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име : Симпатична Мачка Лажички од не ' Рѓосувачки Челик на Цртан филм Мачка лажици Розово злато;Црна;Сребро, злато,
Ако треба да ја одредите боја, ве молиме оставете порака за да ни каже. Flatware Тип : Лажици Метал Тип на : Нерѓосувачки Челик Функција : Еко - Пријателски Тип : лажичка кафе Големина : 11.7cmx1.8cm

Главните својства

Број На Модел На:
A363
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
XUAN СЕ ОТКАЖАМ

Избор на купувачот