.

.

СВАТ НИ Airsoft Тактички Molle Напад Ранец, Торба Маслиново проституција Б.К Кавер-woodland БЛАГАЈНИЧКИТЕ Дигитални Кавер-ACU

СВАТ НИ Airsoft Тактички Molle Напад Ранец, Торба Маслиново проституција Б.К Кавер-woodland БЛАГАЈНИЧКИТЕ Дигитални

DEN 2210.00 DEN 2351.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


СВАТ НИ Airsoft Тактички Molle Напад Ранец, Торба Маслиново проституција Б.К Кавер-woodland БЛАГАЈНИЧКИТЕ Дигитални Кавер-ACU
ОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ :
Комунални ранец направени од страна на h igh густина најлон материјал.
1" molle webbing во текот на ранец.
Отстранлив sternum рака.
Прилагодливи рамо и половината рака.
Хидратација систем пијат цевка излез дупка на врвот на ранец.
На рака и клип од целиот ранец, може да се додадете на пошта и додатоци.
Монтажни страна пошта и половината торба која може да се користи сам.
Вкупно 8 патент прегради.
Го издржат тешките борба ситуација.
Совршен за на отворено војна игра активности.
ДЕТАЛИ :
Боја - Маслиново проституција Б.К Кавер-woodland БЛАГАЈНИЧКИТЕ Дигитални Кавер-ACU
Тежина - 2300g
Големина - 20"W x 20"H x 9"D
Пакетот вклучува :
1 * Ранец, Торба

Главните својства

Бренд Име:
Заштитник Плус
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
РАНЕЦ
Материјал:
Најлон
Дожд Маска:
No
Функција:
РАНЕЦ
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Име на производ:
Ранец, Торба
боја:
Маслиново проституција Б.К Кавер-woodland БЛАГАЈНИЧКИТЕ Дигитални Кавер-ACU
Тежина:
2300g
Големина:
20W x 20H x 9D
Ранец Употреба:
Нормално Кампување & Пешачење

Избор на купувачот