.

.

Нови Пристигнување Секси Кожа Jumpsuit Жените Crotchless Bosysuit Латекс Bodysuit Костими Облека Catsuits Мачка Одговара Пол Танц

Нови Пристигнување Секси Кожа Jumpsuit Жените Crotchless Bosysuit Латекс Bodysuit Костими Облека Catsuits Мачка

DEN 762.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал Полиестер/Најлон 3.
ОЕМ стилови може да биде приспособен.Логото
ODM стилови не лого.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.На Пазарот На Глобално 12.Попуст OK 6.Објектот Нови Пристигнување Секси Кожа Jumpsuit Жените Crotchless Bosysuit Латекс Bodysuit Костими Облека Catsuits Мачка Одговара Пол Танц 2.
Контакт
Компанијата Шоу
Quanzhou kophia конкурентни на светскиот пазар бара комбинација на квалитетот, технологија, цена, маркетинг такт, и по-продажба на услуги.OEM Прифатени 11.Пакет Секој објект се стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.
"Светска Класа" е нашата тема.Име На Производ Нови Пристигнување Секси Кожа Jumpsuit Жените Crotchless Bosysuit Латекс Bodysuit Костими Облека Catsuits Мачка Одговара Пол Танц
Општи Информации 1.Бои Како што е прикажано 4.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно.Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
Клиенти
.

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Декорација:
Шупливи Надвор
Одговара Тип:
Слаби
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Тип:
Jumpsuits
Бренд Име:
AILINGE
Ткаенина Тип:
Batik
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Должина:
Ankle-Length Pants
Број На Модел На:
M7097
Occassion:
Партија , Надвор
Попуст:
OK
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Тежина:
0.35KG
Пол:
Жените
Стил:
Мода, Секси, Кул
Пазарот:
глобални
Должина:
Full Length

Избор на купувачот