.

.

отворено гумени купола шатор гумени настан шатор автомобил шатор BG-A1227 играчка шатор

отворено гумени купола шатор гумени настан шатор автомобил шатор BG-A1227 играчка шатор

DEN 47040.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


За НАС
1.
Машина :
HD Инк џет печатач опрема
Автоматско Сечење кревет
Квалитет :
Избирање на висок квалитет на Оксфорд & ПВЦ;
S killful работници, двојно бод, поврзување на природни, силни и издржливи;
Внимание на детали, ги задржи подобрување;
Живописен изглед, рафинирани и нежни
Услуга :
Искрен & Професија
Топло & пријателски
Внимателен & внимателен
Ефикасна пред-продажба и по-продажба на услуги
Пакување
Торба за inflatables,Картон за компресор.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провизии,кои типично се собираат по испораката или пикап,се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад. Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Payment Terms
1. Можете да платите со користење на Visa TT,Western Union, Paypal,Alipay. Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.
Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.

Главните својства

Бренд Име:
BingoQiMO
Возраст Опсег:
> 8 години
Број На Модел На:
BG-A1227
Карактеристики:
Гумени,Свитлива
Тип:
Шатор
Предупредување:
Никој
Материјал:
Оксфорд ткаенина
кориснички:
Да,на располагање
Материјал:
210D Засилен Оксфорд Ткаенина
Воздушниот Компресор:
110V/220V
боја:
како фотографија или прилагодите
Примена:
отворен настан/промоција
Големина:
7m diameter

Избор на купувачот