.

.

DIY 27pcs Табла Мемо Ѕид Decal Налепници Графити Chalkboard Етикета Кујна Првенство Шише Отстранлив Винил Мурали Позадина

DIY 27pcs Табла Мемо Ѕид Decal Налепници Графити Chalkboard Етикета Кујна Првенство Шише Отстранлив Винил Мурали

DEN 223.00 DEN 234.72

Износ
Во форма достапна за нарачката


Прилагодено дизајн и боја!
Капка Превозот На Располагање!!!^_^
Превозот И Наплата 1.Сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 5 wordays средства по положувањето на безбедносна проверка од страна на Aliexpress.com. Тоа е само продолжена поради празници. 2.Време на испорака ќе биде за 20 до 60 дена редовно, ретко се случува повеќе од 90 дена за помалку земји. ве молиме почекајте пациентот,не отворен спор во рок од 2 месеци ,благодарение!Се разбира, ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. 3.Ние ќе бидат одговорни за сите во ред испраќање и квалитет на прашањето цел . 4.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код & телефон бр . Инаку клиентите треба да си дозволи загуба дека не се понудат точни примачот информации,и Клиенти ја преземе контролата на дестинација Земји Царина .

Главните својства

Големина:
8x5cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZM015
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Избор на купувачот