.

.

Пушки Полици И Елени Песни Цитат Ѕид Уметност Налепница Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Ѕид Mural Отстранлив Декор Ѕид Налепници

Пушки Полици И Елени Песни Цитат Ѕид Уметност Налепница Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Ѕид Mural Отстранлив Декор

DEN 206.00 DEN 240.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

15-30 дена да Канада, Европа,Австралија. Се врати и Наплата 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.
Обично,Вие ќе добиете изглед дијаграм
ЕФЕКТ ПОКАЖУВААТ
Пакет се Вклучени : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек. Ако сакате да бидат повеќе брза,ве молиме Контактирајте Ме за EMS(7-15 дена)или DHL(3-10 дена). Ако не нека се знае вашиот избор на боја(s), на стандардна боја ќе биде предаден. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена.
Пушки Полици И Елени Песни Цитат Ѕид Уметност Налепница Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Ѕид Mural Отстранлив Декор Ѕид Налепници
Е Прилагодено : Да
Matreial : Винил
Функција : Еко-Пријателски
Технологија : Сечење (користење на 6 години)
Обичај Прави : Да
Заврши Големина : 56x25cm
Стандардната боја : Црна ме Остави порака ,кажи ми : Прилагодено Боја =___ ? Инаку,стандардната боја ќе биде предаден.
Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД.Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект во 30 дена.
Превозот 1. Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример : во Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример : вулканска експлозија, густа магла и така натаму).

Главните својства

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Светло Сива, Темно Сива, Виолетова, Портокалова
Големина:
56x25cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Бренд Име:
POOMOO
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
DV5625

Избор на купувачот