.

.

Млечниот пат Универзумот Референца Мапата Kraft Хартија Бар Кафе Ретро Постер на Ѕид Налепница 72.5x48cm

Млечниот пат Универзумот Референца Мапата Kraft Хартија Бар Кафе Ретро Постер на Ѕид Налепница 72.5x48cm

DEN 168.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Почитувани Купувачот :
1. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ.Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.кога ќе се незадоволни со квалитетот или ќе се најдат на стоки не се во согласност со описот,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за надомест на штета. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2. Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу.Кога ќе примите вашата стока во рок од 7 дена, ќе го користите за било која причина, како што се : не ми се допаѓа, преголем, премногу мали за .

Главните својства

Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ТЦ-8002
Бренд Име:
cltgxd
Стил:
Класичен
Материјал:
Хартија

Избор на купувачот