.

.

Добредојдовте на Шумата Шема Ѕид Налепница Decals Земја Цитати Винил Дома Бесплатен Превозот

Добредојдовте на Шумата Шема Ѕид Налепница Decals Земја Цитати Винил Дома Бесплатен Превозот

DEN 328.00 DEN 431.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кора на налепници од лист, еден по еден
Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа нека е можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно,ако е потребно. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА., Улица, Град, Регион и држава.
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен
Големина : За мали 40cmx56cm
Материјал : ПВЦ
Можат да се применат на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, home апарат, клима-состојба, и автомобил на телото
Answer : ___________________________ Note : Како налепница е голем, па ние ќе брод тоа се свитка.
Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата.Ви благодариме
Како да го користите :
Изберете мазна, чиста и сува површина.

Главните својства

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Црвена, Бела, Жолта, Кафена, Портокалова
Големина:
40cmx56cm
Бренд Име:
HWHD
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
1size
Материјал:
Хартија
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Зборовите & Фрази
Стил:
модерната ѕид налепници

Избор на купувачот