.

.

Прекрасна Був Мајмун Жирафа Дрво Ѕид Налепници Спалната Соба Расадник Дома Декор Цртан Филм Животни Ѕид Decals Diy Постер Пвц Mural Уметност

Прекрасна Був Мајмун Жирафа Дрво Ѕид Налепници Спалната Соба Расадник Дома Декор Цртан Филм Животни Ѕид Decals

DEN 184.00 DEN 235.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
експрес : 5-10 дена.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме
.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.(емс 10 -20 дена)
3.но, не е отворен спор без cotact.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши Големина
Ве Молиме Обрнете Внимание На Големината
пакетот вклучува : 2 ѕид налепници.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.

Главните својства

боја:
multicolor
Бренд Име:
ZooArts
Стил:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
2pcs
Број На Модел На:
ZYPA-858-N Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Доби Производ големина(cm*cm):
60*Околу 90
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
120*90 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
multicolor
Содржина:
Був Мајмун Жирафа Дрво
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само лепак:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Избор на купувачот