.

.

ВРАТОВРСКА LER 3 ЕЕЗ Смешно Тоалет Влезот Знак Decal Ѕид Налепница за Продавница за Статистика Дома Кафе Хотел DIY Тоалет Вратата Налепници

ВРАТОВРСКА LER 3 ЕЕЗ Смешно Тоалет Влезот Знак Decal Ѕид Налепница за Продавница за Статистика Дома Кафе Хотел

DEN 55.00 DEN 57.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 3 Еез Смешно Тоалет Влезот Знак Decal Ѕид Налепница за Продавница за Статистика Дома Кафе Хотел DIY Тоалет Вратата Налепници
Функција :
100% Сосема Нов. Висок Квалитет И Тоа Е Лесно За Употреба И Чистење
Материјал : ПВЦ
Боја : Црна
Големина : Околу 18*11.5 cm (Висина Позиција На Производот Може да Се Прилагоди Според Вашата Желба)
Пакет Содржина : 3 X Тоалет Налепници
Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Драг Пријател, Ако Ѕидот Налепница Сте го Добиле Имаат Некои Браздата, немојте ДА се Грижите За тоа, Тоа Е Нормално, Тоа Може да Не Влијае На Користењето На Тоа. Ефектот На Употреба Ќе Биде Ист Како На Сликата Покажува. Ви Благодариме За Разбирањето !
2.Различни производни пакети, на производот ќе биде малку различен, истиот ефект, два модели испратени по случаен избор, ви благодариме за разбирањето.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Главните својства

Спецификација:
Three-piece Package
Бренд Име:
Вратоврска Ler
Број На Модел На:
1
Сценарија:
Тоалет
Тема:
Шема
Стил:
Креативните
Материјал:
Пластични
Класификација:
Тоалет Налепници,За Плочка,За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тип:
DIY
Големина:
About 18*11.5cm
Функционална:
Уредување Декорација

Избор на купувачот