.

.

Луд Свет-Преминал Стрели Стрелките на Љубовта Ѕид Уметност Налепници Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Отстранлив Декор Ѕид Налепници

Луд Свет-Преминал Стрели Стрелките на Љубовта Ѕид Уметност Налепници Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Отстранлив

DEN 600.00 DEN 652.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ви благодариме.
Ако цел на тоа ,ќе прими пакет :
1 Лист ѕид налепници & 1 Трансфер Филм & 1 користете настава.
2 ве Молиме бидете советувани дека меѓународните испорака зависи од вашиот локален обичај, и пост услуги.
Можете лесно може да го држи ги на повеќе рамни површини како што се ѕидови, плочки, огледала и прозорци. Купувачи се одговорни за враќање на такси превозот под никакви околности.
3 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
П : Може да ни направи налепница различна големина?
А : ве Молиме контактирајте со нас со димензии. поради налепница може да DIY ,значи вистинската големина може да се утврди според клиенти дизајн
состојба : 100% Сосема Нов. П : Може ли да го инсталирате налепници за себе ?
A : Да,секој може да се пријави винил графика,ве молиме погледнете ја нашата лесен за употреба настава водич подолу се сите наредби вклучува печатени настава на состојба. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни. Тие се лесно да се примени на ѕидот и да дојде со монтажа инструкции.
П : Како можам да знаете она што го името, бојата или други персонализирана информации?
О : Кога се врши плаќање за објектот, ве молиме погледнете надвор за 'додадете порака, имајте на продавачот делот'.
П : Може налепници бидат отстранети?
A : Да, налепници може да биде лесно да се отстрани со пилинг ги настрана полека.
ние не препорачуваме примена на вашата винил за свежо обоен површини и би го препорачал им овозможи на 2-4 недели пред да аплицираат.

Главните својства

боја:
Црно, Сино Сина, Светло Зелена, Меки Розова, Виолетова, Домати Црвена, Бела, Жолта, Руменило Роуз, Темно Црвена, Државата Сива, Кралот Сина, Темно Сива, Hydrangea Виолетова, Портокалова
Големина:
56cm Width x56cm H
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Бренд Име:
Луд Свет
Стил:
Американски Стил
Број На Модел На:
Поминаа Стрели Стрелките На Љубовта Ѕид Уметност Налепници
Censor Кодот:
275
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Diy декорација:
Home Office/Студија Спалната соба на Децата е Спална соба
Тип:
ѕидот decal
Крај:
Винил Обложени
Тема:
Стил:
Материјал:

Избор на купувачот