.

.

Цртан филм Star Wars ПВЦ Ѕид Налепница за Детска Соба Дневна Соба и Спалната соба Расадник Дома Декор 3D Винил Ѕид Decal Removeable Деца Подарок

Цртан филм Star Wars ПВЦ Ѕид Налепница за Детска Соба Дневна Соба и Спалната соба Расадник Дома Декор 3D Винил

DEN 393.00 DEN 479.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Детален Опис
Стандардната Боја : Црна
( Ако не изберете било која боја , ние ќе брод стандардната )
Мала Големина : 57 см (h) x 37 см (w)
Средна Големина : 72 см (h) x 37 см (w)
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : ѕид налепница и трансфер филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот

Главните својства

боја:
Црна
Големина:
72x37cm, 57x37cm
Материјал:
Хартија
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Cutelittlebear
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Број На Модел На:
М-36
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
боја:
40 бои
Големина:
57x37cm,72x37cm
дизајн:
Цртан филм

Избор на купувачот