.

.

Ла ЛА ЗЕМЈИШТЕ филм Ретро Kraft Хартија Ретро Постер на Ѕид уметнички занаети налепница Дневна Соба Боја Кафе Бар

Ла ЛА ЗЕМЈИШТЕ филм Ретро Kraft Хартија Ретро Постер на Ѕид уметнички занаети налепница Дневна Соба Боја Кафе

DEN 81.00 DEN 95.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

торба
Купувачот е задоволство е многу важна за нас.
Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
Ако се чувствувате среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди
Ве молиме не остави негативни повратни информации лесно.

Главните својства

Големина:
30x21cm, 42X30cm
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Постер
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид

Избор на купувачот