.

.

YOYOYU Ѕид Налепница Американски Оркестарот Винил Уметност Дома Декор Removeable Декорација Момчиња Постер Спортски Налепница Mural J111

YOYOYU Ѕид Налепница Американски Оркестарот Винил Уметност Дома Декор Removeable Декорација Момчиња Постер Спортски

DEN 357.00 DEN 475.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Производ Inforamtion : Број : J-111 Големина : 42 X45 CM Големина : 57 X61 CM
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Главните својства

боја:
822 црна, 814 сина, 826 сива, 807 црвена, 801 бела, 824 браун, ДРУГА БОЈА
Големина:
42X45CM, 57X61CM
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Број На Модел На:
J111
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ

Избор на купувачот