.

.

Европа Ретро Часовник Креативни дневна соба Американски FlowerTea часовник Едноставен декоративен часовник Спалната соба мода кварц часовник

Европа Ретро Часовник Креативни дневна соба Американски FlowerTea часовник Едноставен декоративен часовник Спалната

DEN 960.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Европа Ретро Часовник Креативни дневна соба Американски Цвет Чај часовник Едноставен декоративен часовник Спалната соба мода кварц часовник
Часовникот големина : 30 цм дијаметар Материјал : заштита на животната средина ѕид густина одбор, водоотпорен обложена хартија ве Молиме забелешка : оваа серија на часовникот е само обичен лист објавено на слика, многу едноставен стил, многу тенка, без ѕвоно".

Главните својства

Лист Големина:
16 инчен
Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
30cm
Motivity Тип:
Дигитални
Применливи Сместување:
дневна соба
Тело Материјал:
Пластични
Комбинација:
Ги одделува
Обликот:
Кружни
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Европа
Форма:
Единствен Лик
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Функција:
Антички Стил
Тежина:
600g
Ѕиден Часовник Тип:
30 мм Дебел Плоча
Шема:
Уште живот

Избор на купувачот