.

.

OneBandaHouse 25PCS/Број 1 Широк Бенд Мастило Исполнет Логото Светото писмо на Џон Силикони Wristband

OneBandaHouse 25PCS/Број 1 Широк Бенд Мастило Исполнет Логото Светото писмо на Џон Силикони Wristband

DEN 784.00 DEN 912.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Нашите debossed мастило полнат силиконски wristbands се лесно sterilised и се 100% хипоалерген (Hurtless за тело)
Пишувањето е, всушност, го сече на силикон (debossed) наполнија со посебно мастило.
Нашата предност :
1.
Не се измамени од страна на другите инфериорни брендови на пазарот.Се гарантира квалитет со конкурентна цена.
Ние, тогаш ќе се потврдат со што конечниот дизајн за да се одобри пред производство на вашиот сопствен силикони хривнија цел започнува, за да бидете сигурни дека ќе го добијат токму она што го сакате.

Главните својства

Должина:
20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
OneBandaHouse
is_customized:
Yes
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Синџир Тип:
закачам
Функција:
Декорација
Компатибилност:
no
Метали Тип:
no
Објектот:
Светото Писмо На Џон Силикони Wristband
Материјал:
Силиконска Гума
Големина:
202x25x2mm
Боја:
Црна
логото:
Исполнет во боја
Користат За:
Подарите Подарок
Должина:
8

Избор на купувачот