.

.

TOMMIA Целосна Прозорец Средниот Столб Калапи Sill Трим Хром Стил Ленти од не ' Рѓосувачки Челик За Peugeot 5008 2017

TOMMIA Целосна Прозорец Средниот Столб Калапи Sill Трим Хром Стил Ленти од не ' Рѓосувачки Челик За Peugeot 5008

DEN 5184.00 DEN 5759.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе одговориме на сите Ali Express пораки за време на нашиот бизнис часа. во Ali Express порака кога ќе се грижат за нас. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи.Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS, DHL и сл курир.
Ние секогаш одговор Ali Express пораки кои се испратени до нас со барање,обично во рок од 24 часа од приемот или порано.
Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство.
* Контактирајте со нас:
Најдобар начин да контактирате со нас е од Ali Express пораки.
Посветени сме на ти 100% гаранција за квалитет.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред пред тргнување било негативни повратни информации или ниска DSRs.
Целосна Прозорецот И Среден Столб Рамка Калапи Sill Трим Покрие Нерѓосувачки Челик За Peugeot 5008
Карактеристики : 100% сосема нов Апсолутно совршено се вклопуваат со Висок квалитет полиран не ' рѓосувачки челик Многу чисти и shinny изгледа Постојат 3 M лепливи ленти на задната страна на секоја парче Лесна инсталација и не се потребни никакви модификации Висок квалитет скратува можат да бидат прилагодени на сите временски услови видови / температури
Ставка Детали :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Врвен Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Инсталација Позиција : Автомобил Страна На Windows
Внимание :
Ве молиме потврдете дека вашиот автомобил е ист како нашиот слики го покажува! Ако не можете да потврдите дека компатибилност, ве молиме приложете некои слика на оригиналниот страна на прозорецот, ние ќе ви помогнат double-check it.

Главните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
5cm
Име На Модел:
LYF312
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Дијаметар:
2cm
Автомобил модел:
За Peugeot 5008
Објектот Висина:
110cm
Бренд Име:
tommia
Специјални Функции:
декорација и заштита
Објектот Должина:
33cm
Модел Година:
2017

Избор на купувачот