.

.

Електрични Лук Chooper | 1.2 L Домаќинство Лук Сечкање Машина | Ѓумбир Лук Бибер Мелница | за Труд Заштеда на Мелница ЈС-600

Електрични Лук Chooper | 1.2 L Домаќинство Лук Сечкање Машина | Ѓумбир Лук Бибер Мелница | за Труд Заштеда на

DEN 4241.00 DEN 4464.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Производ параметри Име : електрични лук машина Модел : ЈС-600 Напон : 220 V (50 Hz) Моќност : 500 W Капацитет : 1200ml Префрлете го режимот : фино подесување на Големина : 22 * 18 * 38cm Карактеристики : shift Менувачот, двојна заштита Функција : Борбата жешка пипер сос, мелено месо кутии, лук, пире од компири и така натаму Опрема : 1, 2, ја преместите датотеката

Главните својства

сертификација:
CE
Моќност (W):
500W
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ЈС-600
Функција:
Сечкање
Бренд Име:
YunlinLi
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
1200ml
Напон (V):
220v

Избор на купувачот