.

.

Црна 3.5 mm Y Splitter 2 Џек Машки на 1 Женски Микрофон приклучок за Слушалки Аудио Адаптер DI3K

Црна 3.5 mm Y Splitter 2 Џек Машки на 1 Женски Микрофон приклучок за Слушалки Аудио Адаптер DI3K

DEN 42.00 DEN 47.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


4 Сегмент 3,5 мм Женски Двојна 3 Сегмент 3,5 мм Машки Аудио Кабел (Еден машки за miniphone, другите машки за слушалки). Тоа е одличен придружник и додаток за мобилни уреди. Погоден за лаптоп, Лаптоп, компјутер, miniphone и слушалка приклучокот. Со компактен пренослив дизајн, лесно да се носат. 4 Сегмент 3,5 мм Женски Двојна 3 Сегмент 3,5 мм Машки Аудио Кабел (Еден машки за miniphone, другите машки за слушалки).
Тоа е одличен придружник и додаток за мобилни уреди.
Погоден за лаптоп, Лаптоп, компјутер, miniphone и слушалка приклучокот.
Со компактен пренослив дизајн, лесно да се носат.
Боја : Црна
Кабел должина : 20cm / 7.87 во
Главна точка тежина : 5g / 0.2 оз
Пакет листата :
1 * 3,5 мм Женски Двојна 3,5 мм Машки Аудио Кабел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Главните својства

Должина:
Бренд Име:
Fasdga
Пол:
Машко-Машки
Број На Модел На:
CWS
Конектор A:
HDMI,USB
Конектор Б:
HDMI,USB
Тип:
HDMI Кабли
Примена:
Мултимедијални
Пакување:
Polybag
оклопна:
Комбинација
Пакет:
No

Избор на купувачот