.

.

ДО & Долу & Лево и Право Аглеста 50cm HDMI Продолжување Кабел HDMI 1.4 Машки да се Женски Адаптер Конвертор Со Завртка Дупка Универзална

ДО & Долу & Лево и Право Аглеста 50cm HDMI Продолжување Кабел HDMI 1.4 Машки да се Женски Адаптер Конвертор Со

DEN 332.00 DEN 368.64

Износ
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
1. Прашина-маска за заштита, plug and play, сигнал на пренос и стабилност
2. Посветен заштитените фолија извртени пар сигнали, висока густина надворешниот плетенка штит
3. Стандардна верзија 1.4, поддржува 3 D, и има Ethernet канал
4. Постои дупка за завртка HDMI женски. може да се залепи на задниот панел.
5. Женски со ореви, може да се заклучи на панелот.
Спецификации :
Материјал : Гума
Конектори : HDMI Машки да се Женски
Кабел должина : 50cm
Пакет Се Вклучени :
1 x HDMI Машки да се Женски Адаптер Кабел

Главните својства

Должина:
0.5M
оклопна:
Плетенка
Примена:
Телевизија,Компјутер,Монитор
Бренд Име:
chenyang
Конектор Б:
HDMI
Пакет:
Пакет 1
Пакет:
No
Пол:
Машко-Женски
Конектор A:
HDMI
Функција:
HDMI1.4
верзија:
HDMI 1.4
Пакување:
Polybag
Тип:
HDMI Кабли
Број На Модел На:
171

Избор на купувачот