.

.

мотоцикл GN125 GS125 се справи со рачката бар за Suzuki 125cc GN ГШ 125 предна кочница лост со спојки psa (1 поставите како слика)

мотоцикл GN125 GS125 се справи со рачката бар за Suzuki 125cc GN ГШ 125 предна кочница лост со спојки psa (1

DEN 432.00 DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот мотоцикл кочница спојки лост GN GS125 Материјал : Алуминиум
Боја : Црна
Карактеристики :
Висок квалитет, издржлив, лесен инсталирате
Fitment :
Одговара за GN GS125

Главните својства

Бренд Име:
БУДЕН СРЦЕ

Избор на купувачот