.

.

Гумени Божиќ Производи Запалени Отворен Двор Декорација Симпатична Гумени Мечка Со Фабрика Цена

Гумени Божиќ Производи Запалени Отворен Двор Декорација Симпатична Гумени Мечка Со Фабрика Цена

DEN 19680.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Гумени Божиќ Производи Запалени Отворен Двор Декорација Симпатична Гумени Мечка Со Фабрика Цена
1. Материјал : Оксфорд ткаенина, ПВЦ Церада (1000 D840 D500 D420 D210 D)
2. Големина : Опсег 1.2 25m зависи од вашето барање
3. Боја : Шарени, црвена, жолта, сина, зелена, црна, бела, портокалова
4. Печатење : Избор на свила печатење, насликани од машина, се насликани со рака, фотографија
5. Дизајн : Според барање
6. Тип на : Фиксен цртан филм или отстранлив цртан филм
7. Употреба : Претпријатие бренд промоција на цртан филм, гумени рекламирање, промоција, гумени животни, гумени мувла, Божиќ цртан филм, ноќта на Вештерките Ден цртан филм, слика и слично
8. Компресор : 7.2 V-240 V / 50-60 Hz / 15 / 2000 W, УЛ / CE / ГШ сертификација на располагање.
9. Производство : Двоен бод за шиење, Висока фреквенција заварување, Висока температура heatseal
10. Превозот начин : DHL / UPS / Федекс express, преку воздух, преку океанот
11. Пакување : Крпа кеса и картонска

Главните својства

Возраст Опсег:
> 3 години
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
shengdan01
Тип:
гумени играчки
Објектот:
гумени Дедо Мраз
Материјал:
Најлон
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
2.5m
is_customized:
Yes
боја:
Може да се прилагоди

Избор на купувачот