.

.

2018 Нова Безжична градници мајка еден градник памук жените underwears вест дизајн пред копче плус големина 100D

2018 Нова Безжична градници мајка еден градник памук жените underwears вест дизајн пред копче плус големина 100D

DEN 372.00 DEN 418.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


1, Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе се купи.
2, Генерален 5-30 дена пристигнат, Различни испорака, Различни брзина
1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба
2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв пат
Боја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

Главните својства

Чаша Големина:
B, C, D
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40, 42, 44
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Рака Тип:
Заменлива Ремени
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Поддршка Тип:
жица за слободни
Стил:
Секојдневниот
Градник Стил:
Unlined
Материјал:
Памук,Spandex
Декорација:
Чипка
Затворање Тип:
Пред Затворање
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
градници жените fudaneiyi 8006

Избор на купувачот