.

.

ASUMER 2018 мода пролет есенски чевли жена ѕиркаат пети zip стадото домот пром чевли црна, сива жените високи потпетици глуждот чизми

ASUMER 2018 мода пролет есенски чевли жена ѕиркаат пети zip стадото домот пром чевли црна, сива жените високи

DEN 1597.00 DEN 3072.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Nomal случај,ние пишуваме $10 за пакетот и испрати како подарок ,excepted вашето барање. Големината ќе ја одберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА ! Благодарам многу!
2.3937 инчен,1cm=10мм)
Нашиот производ големина стандард :
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)
USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина)

Answer : ___________________________ Note :
1. сите ние имаме стил жените чевли во кина ,тука не може да се прикажи ги целосно. Нормално време на испорака :
Повратни информации :
1. Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,ние може да ви помогне !
Производи покаже :
Топла Продажба На Производи :
Dropship и трговија на големо цел купувачот :
1. Ние ќе го испрати во рок од 1-5 дена , по плаќањето се потврди со платформа. Кога имаш чевли и satisfacted тоа ,ве молиме дајте ми пет ѕвезди и да покаже некои Реалноста шоу на повратни информации ,ова е ни даде најдобра Поддршка.
Испорака :
1. плаќање :
Ние прифатени сите плаќање на Aliexpress метод. Ако има цел од вашиот custonmers,ве молиме цел во нашата продавница директно и да се пополни вашиот custonmers'right адреса и да го изберат правото превозот начин,ќе се провери и чевли и испрати без нашите информации .

Главните својства

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Asumer
Пета Тип:
Скок Потпетици
is_handmade:
Yes
Подигнете Тип:
Основни
Горниот Материјал:
Стадото
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Моден Елемент:
Патент
Број На Модел На:
A-ZY01907
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
Стадото
Со Платформи:
No
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
ЕУР големина:
34-43
Пета:
10.5 см

Избор на купувачот