.

.

Gymnastic Гумени Воздух Превртување Мат/Песни/Обука Одбор/Склони Душеци со Слободни Пумпа 5m х 2м

Gymnastic Гумени Воздух Превртување Мат/Песни/Обука Одбор/Склони Душеци со Слободни Пумпа 5m х 2м

DEN 29376.00 DEN 32640.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


4,најистакнатите предност на надувување воздух превртување на душеци е дека тоа е можно да се свитка и се расплетува, нив брзо.1 M Боја исто како и Печатење на слики нашето лого Додаток поправка комплет, electic пумпа Тежина 29 KGS Пакет Картон гаранција 2years Пратката Термини од Страна на Fedex експрес (за 3-7days) MOQ 1 PC Користење на спортски активности , физичката кондиција, спортски натпревар,итн. Околу 15-20 возрасните. Може да ги користиме заедно?
Yes (да).
4, Ако долгорочни не мора да се чисти и суви по сушењето, на производот ќе биде укината, комплет, спакуван добро.
Гумени метод :
Употреба на посебна фан од безбедноста на авто-заклучување млазницата за инфлацијата, ве молиме имајте на ум дека инфлацијата не може да биде целосна, па како не, да се зголемат и да доведе до забрзано оштетување на производот.
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Оптимална воздушниот притисок во сите услови, до 5psi.
3, во Близина вентил дизајн, целосно запечатени и нема истекување. Воздухот душеци се гас-цврста и издржлива поради напредно производство технологија и супериорен квалитет на материјали.
2, Усвојување на жица цртање изработка во внатрешниот,добра еластичност, силна носивоста, и не е лесно да деформација.Јас само што почнав да учам за неколку дена, јас може да го користи?
Yes (да).
3, можете да го користите за перење во прав за да се отстрани површинската дамки чисти, а потоа чистење со вода по сонце да се исушат.

Главните својства

боја:
Светло Сива
Бренд Име:
голема река хил
Број На Модел На:
5m х 2м х 0.1 m
Одделот За Името:
Жените
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Шема:
Гимнастика Панталони/Чорапи
Тип:
салата мат
боја:
Светло Сива
време на испорака:
3 до 7 дена
Гаранција:
2 години
Материјал:
капка бод

Избор на купувачот