.

.

MONAMI Супер Гел 2052 Гел Пенкало Испитување Потпишување Пенкало 0.5 mm 12PCS

MONAMI Супер Гел 2052 Гел Пенкало Испитување Потпишување Пенкало 0.5 mm 12PCS

DEN 340.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

modname=ckeditor
Потекло : Корејски
Големина : 0.5 mm
Тежина : 8 g/ЕЕЗ
Количина : 12 КОМПЈУТЕРИ
Боја : 3
Материјал : ABS

СРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО

Производот се зема во вид,
Сепак, поради снимање светлина, техники на снимање и други фактори,
не ја отфрли суптилни разлики боја
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Главните својства

боја:
Црвена, Сина, Црна
Бренд Име:
Достав
Број На Модел На:
540589483550
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало

Избор на купувачот