.

.

Тактички Војска Сила Кожа Пиштол Револвер Holster (Краток)

Тактички Војска Сила Кожа Пиштол Револвер Holster (Краток)

DEN 959.00 DEN 1880.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.
Во можност да го приложите до 2" должност појас.
Направени од Кожа материјал.
ДЕТАЛИ :
Армијата Сила модел бр. - AF-HL016 S
Боја - Црна
Тежина - 90g
Holster големина - 180mm(H) x 130mm(W)
Плаќање
Враќање
1.
Велкро флип.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.44 Магнум ).Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.

Главните својства

Број На Модел На:
За Пиштол Револвер Holster
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
PU
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Избор на купувачот