.

.

Рака backless чипка се облекуваат жените Патент се врзуваат секојдневен мини фустан партија 2018 есен секси клуб зима облекуваат женски vestidos B388

Рака backless чипка се облекуваат жените Патент се врзуваат секојдневен мини фустан партија 2018 есен секси клуб

DEN 1129.00 DEN 1882.56

Износ
Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ NOTE : 1.Бидејќи на различни светлина и на екранот за поставување , вистинската боја може да биде малку различен од фотографии е прикажано.Ви благодариме за вашето разбирање. 2.Ако не сте сигурни за вашата големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас или ни остави порака. 3. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 4. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Реалната Слика Покажува

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Сезоната:
Есен
Декорација:
Чипка
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
B388
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
Н. XINZHE
Година:
2018 Нова Мода
Големина:
S,M,L,XL
боја:
Бела, Црвена, Златна, Црна
Стил:
секси фустан

Избор на купувачот