.

.

Пргав новороденчињата облека бебе девојка се Облекуваат Три Парчиња Бела Чипка Везени Крштението Кат-Должина на Крштевка Наметки

Пргав новороденчињата облека бебе девојка се Облекуваат Три Парчиња Бела Чипка Везени Крштението Кат-Должина

DEN 1219.00 DEN 1583.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


За големина
Почитувани клиенти,
Бидејќи големини имаат различна дефиниција од земја до каунти, ве молиме да се разгледа двете големини и мерни податоци. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата.
Секое плаќање проблеми, ве молиме контактирајте со нас!
За Повратни Информации
Почитувани клиенти,
Искрено се надевам дека ќе уживате во нашите услуги и производи.
Тие се рачно мерење, па можеби имате 2-3cm грешка. Не се вклопуваат за вас (можете да изберете погрешен големина) ,а не на квалитет проблем, Без Наплата . Производи мора да се врати во рок од 7 дена од денот на прифаќање на испорака.ви благодариме. Нема Реконструкција ако гаранција е истечен. Купувачи се одговорни за размена поштарина.
Plese контактирајте со нас пред да замине Негативни Повратни информации.
За Нас
Един такт Нас
.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако секое барање , ве молиме контактирајте со нас . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
За боја
Почитувани клиенти,
Таму ќе биде малку боја разлика во различни следење на екранот.Детали
Детали За Производот
Број на модел на NJG71742 : Бела, 3pieces : Грб+ Облека + Шапка
Број на модел на NJD21719 : Шампањ, слонова коска, 2 парчиња : Фустан + Headwear
Шампањ
Слонова коска
Модел големина
можеби имате 2-3cm грешка
На возраст само сугерираат, не е точно според различни бебиња и деца.

Главните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
NJG71742
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ПРГАВ
Декорација:
Чипка
Јака:
О Деколте
фустан стил:
крштевка gown
Стил:
Формално
Фустани Должина:
Кат Должина
Материјал Состав:
Памук,Полиестер
Возрасна Група:
Доенчиња & Години
Функција:
Дише / Еко-Пријателски
фустан должина:
Долго
Шема:
Чипка
Техника:
Извезена
Повод:
Крштението
Ткаенина Тип:
Во Акционерско Предмети

Избор на купувачот