.

.

Девојки секојдневен фустан,бела принцезата појас Капчиња тексас фустан Долги ракави Пролет кошула фустани прекрасна бебе девојки облека 3-8 Години

Девојки секојдневен фустан,бела принцезата појас Капчиња тексас фустан Долги ракави Пролет кошула фустани прекрасна

DEN 451.00 DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бебе девојка се облекуваат Деца девојки Долг Ракав Принцеза Туту фустани деца лажни две лица Воздух памук фустан за 2-7 Years Деца подарок Материјал : Тексас+памук Боја : Блу Пакет : 1 buc фустан Големина информации : Големина 3 T Биста 30*2cm,Пред Должина 44cm,Ракав 36cm Големина 4 T Биста 31*2cm, Пред Должина 47cm ,Ракав 38cm Големина 6 T Биста 33*2cm, Пред Должина 49cm ,Ракав 40cm Големина 7 T Биста 36*2cm, Пред Должина 54cm ,Ракав 42cm Големина 8 T Биста 38*2cm, Пред Должина 57cm ,Ракав 44cm Забелешка : Големината е Мерка од страна на страна,ќе има 1~3cm грешка,тоа е нормално,ве молиме да се разбере,ви благодариме
Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Главните својства

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Асиметрични
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Sashes
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Англија Стил
Материјал:
Памук,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вграден Градник:
No
боја:
Сина
Децата НИ големина:
2T,3T, 4T ,5.6.7.8
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина

Избор на купувачот