.

.

2017 бебето девојки фармерки крои Цветни Фустан долг ракав обвиткан фустан Облека Туту за 2 - 6 години

2017 бебето девојки фармерки крои Цветни Фустан долг ракав обвиткан фустан Облека Туту за 2 - 6 години

DEN 470.00 DEN 470.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бренд НОВИ со Висок квалитет
Тип : Долг Ракав Девојка се Облекуваат
Боја : Покаже како слики Материјал : Памук димензии должина биста sleevelength 90cm/7 53 32 35 100cm/9 55 33 37 110cm/11 58 34 39 120cm/13 60 35 41 130cm/15 63 36 43 140cm/17 65 37 45

Главните својства

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
d005
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
А-Линија
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Шема
Материјал:
Памук

Избор на купувачот