.

.

Деца Бебе Девојки Цвеќиња се Облекуваат Децата Партија Свадбена Церемонија Облека Лето Enfant Цвет Девојка Фустани без Ракави Sundress 6M-5T

Деца Бебе Девојки Цвеќиња се Облекуваат Децата Партија Свадбена Церемонија Облека Лето Enfant Цвет Девојка Фустани

DEN 171.00 DEN 227.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис
Симпатична Новороденче Девојки Мода Се Облекуваат !?
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Фустан
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина Должина Биста*2 Возраст 80 43 см 26 cm 6-12 Месеци 90 46 cm 27.5 cm 1-2 Години 100 50 cm 29 см 2-3 Години 110 54 cm 30.5 cm 3-4 Години, 120 59 см, 32 см 4-5 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :
На 15-Јуни-17 во 08 : 12 : 36 EDT, продавачот додадени следните информации :

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6M, 12M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Деца Бебе Девојки Партија Цвет Sundress
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Симпатична
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
Екипажот Вратот
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Избор на купувачот