.

.

Луксузна СТП Кожен Паричник Случај За Samsung Галакси A3 прекривачот Сјајна Кристал Bling Случај со Картичка & Bling Дијамант

Луксузна СТП Кожен Паричник Случај За Samsung Галакси A3 прекривачот Сјајна Кристал Bling Случај со Картичка

DEN 117.00 DEN 123.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Забелешка : имаме многу различни висок квалитет оригинални предмети за различни мобилни телефони се покрие,не е оригинална школка внатре ,право дупки за говорникот и камера на задната страна. Поради премногу модели на телефони,ние ги користиме истите слики да се покаже,Сите бои се во парк,ве молиме проверете дали вашиот телефон е натпревар ед на нашиот производ насловот пред да плаќаат за цел.
Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail ако треба песна број ,ви благодариме
Поради премногу модели на телефони,ние ги користиме истите слики да се покаже. Ако имате било каков проблем,ние ќе мило да ви послужи,ви благодариме !

Главните својства

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
Original case protect the cell phone
Бренд Име:
COOLPUSEN
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб,Потпирач
дизајн:
Егзотични,Jewelled,Симпатична
Карактеристики:
Сјајна Сјај + Магнетни Флип & Bling Дијамант
Материјал:
Hight квалитет Shinning СТП кожа
Бои:
Како што сликите покажуваат
статус:
Во Парк / На Големо Поддршка
квалитет:
AAAAAA
функција 1:
Луксузна СТП Кожа Случај За Samsung Галакси А3
Карактеристика 2:
Флип Стојат Паричникот Торбичка За Samsung Галакси А3
функција 3:
За Samsung Галакси A3 Прекривачот Со Магнетни Тока
карактеристика 4:
Полно Тело, Заштита На Случај За Samsung Галакси А3
Стил:
Паричникот Торбичка Стил И Картичка & Стојат Функција
дизајн:
Сјајна Сјај + Магнетни Флип & Bling Дијамант

Избор на купувачот