.

.

филтер за воздух за 2004 - MAZDA 3 (Б.К) 1.4 / 1.6 , 2007 - MAZDA 2 (ДЕ) 1.3 / 1.5 oem:ZJ01-13-Z40 #FK106

филтер за воздух за 2004 - MAZDA 3 (Б.К) 1.4 / 1.6 , 2007 - MAZDA 2 (ДЕ) 1.3 / 1.5 oem:ZJ01-13-Z40 FK106

DEN 299.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Модел
за MAZDA
Модел CC KW Цилиндар Тип Година
за MAZDA
за MAZDA 2 (ДЕ) 1.3 1349 55 4 Hatchback 2007-
за MAZDA 2 (ДЕ) 1.3 1349 63 4 Hatchback 2007-
за MAZDA 2 (ДЕ) 1.3 MZR 1349 62 4 Hatchback 2010-
за MAZDA 2 (ДЕ) 1.5 1498 76 4 Hatchback 2007-
за MAZDA 2 (ДЕ) 1.5 MZR 1498 75 4 Hatchback 2011-
за MAZDA 3 (Б.К) 1.4 1388 59 4 Hatchback 2004-2009
за MAZDA 3 (Б.К) 1.4 1349 62 4 Hatchback 2003-2009
за MAZDA 3 (Б.К) 1.6 1598 77 4 Hatchback 2003-2009
за MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR 1598 77 4 Hatchback 2009-
за MAZDA 3 Седан (Б.К) 1.6 1598 77 4 Салон 2004-
за MAZDA 3 Седан (BL) 1.6 MZR 1598 77 4 Салон 2009-

Главните својства

Бренд Име:
AUTODAB
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
314
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Материјал Тип:
филтер хартија
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Осветленост Дел Број:
ZJ01-13-Z40
Објектот Висина:
35
Поставување на Возило:
in
Mazda Модел:
2
Другиот Дел Број:
ZJ01-13-Z40
Производителот Дел Број:
ZJ01-13-Z40
Објектот Ширина:
200

Избор на купувачот