.

.

За Kawasaki BN125 А1-A8,A6F-A9F Eliminator 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Мотоцикл на Филтерот за Масло

За Kawasaki BN125 А1-A8,A6F-A9F Eliminator 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Мотоцикл

DEN 230.00 DEN 264.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 35mm
Надворешен Дијаметар : 50mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
Kawasaki Мотоцикли
110
KLX110 А1-А5,A6 F-A9 F,CAF-CGF,ДАФ-DGF 2002-2016
KSR110 2003-2008
125
BN125 А1,А2,A3,A4,A5,A6,A7,A8,A6 F,A7 F,A8 F,A9 F Eliminator 1998-2009
KLX125 CAF,CBF,CDF 2010-2015
KLX125 ДАФ,DBF,DDF Д-Tracker 2010-2014
140
KLX140 A8 F,A9 F,AAF,ABF,ACF,ADF,AEF,AFF,AGF 2008-2016
KLX140 L B8 F,B9 F,БПО,BBF,BCF,BDF,BEF,BFF,BGF 2008-2016
150
KLX150 L EEF 2014-2015
250
BX250 AEF,AFF 250 Нинџа SL 2014-2015
KL250 Г4-Г-7 Супер Sherpa 2000-2003
KL250 G9 F Супер Sherpa 2009
KLX250 R (LX250 E) 1991-1997
KLX250 Р 1990-1992
KLX250 D2-D4 (KLX250 R) 1993-1996
KLX250 S9 F,Б,SBF,SCF,SDF,SEF,SFF 2009-2015
KLX250 S H6 F,H7 F 2006-2007
KLX250 S T9 F,TAF,TBF,TCF,TDF,TEF 2009-2014
KLX250 SF W9 F,WAF 2009-2010
Z250 SL (ABS) 2014-2015
300
KLX300 A1-A10,A6 F,A7 F (KLX300 R) 1996-2007
450
KLX450 Р A8 F,A9 F,AAF,ABF,ACF,ADF,AEF 2008-2014
KX450 F-D6 F,D7 F,D8 F,E9 F,EAF,EBF,FCF,FDF,FEF,FFF 2006-2015
Kawasaki Четири Тркала
450
KFX450 R B8 F,B9 F,БПО,BBF,BCS,BDF,BEF (KSF450) 2008-2014
KFX450 R B8 FA,B9 FB (KSF450) Чудовиште Енергија 2008-2009
Поларис АТВ
500
500 Забрана 2006-2007
500 Предатор 2003-2007 година
500 Предатор Троја Ли Издание 2005
Quadzilla АТВ
450
450 R / RS / Спорт
Suzuki Мотоцикли
110
Д-р-Z110 К3,K4,K5 2003-2005
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што можеме да се потрудиме да го реши вашиот.

Главните својства

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
3.5cm
Име На Модел:
За GFY112 = NK112 HF112
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Ширина:
5.0cm
Објектот Должина:
5.0cm
боја:
Како на сликата покажа
За:
Мотор Мотор АТВ на Филтерот за Масло Филтри
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
KLX 110 А1-А5,A6F-A9F,CAF-CGF,ДАФ-DGF 2002 2003 2004 2005 2006 -2016
модел 01:
KSR110 2003-2008
модел 02:
BN 125 А1,А2,A3,A4,A5,A6,A7,A8,A6F,A7F,A8F,A9F Eliminator 1998-2009
модел 03:
KLX125 CAF,CBF,CDF 2010-2015
Погоден за модели:
За GFY112 = NK112 HF112

Избор на купувачот