.

.

AHL 4pcs Мотоцикл Масло Мрежа Филтер за Suzuki DRZ400 DRZ 400 DRZ400S DRZ400SM DRZ400E Масло филтер 139

AHL 4pcs Мотоцикл Масло Мрежа Филтер за Suzuki DRZ400 DRZ 400 DRZ400S DRZ400SM DRZ400E Масло филтер 139

DEN 860.00 DEN 955.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Највисок квалитет и најниска цена
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Опис :
Производ Стил : Масло Филтри
Филтер Материјал : Висок Проток Премиум Медиуми
Заптивка Материјал : Нитрилна Гума
Количина : 4pc
Пакет : Нема
Квалитет : Leval На
Состојба : 100% нов!
Боја : како на сликата покажа
Погодни за : Suzuki DRZ400 DRZ 400 DRZ400 S DRZ400 SM DRZ400 E
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Главните својства

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Бренд Име:
AHL
Објектот Должина:
4.4cm
Објектот Тежина:
52g
Име На Модел:
DRZ400 на Филтерот за Масло
Објектот Висина:
4.4cm
боја:
Како на сликата покажа
пакет вклучувајќи:
4pcs
внатрешен дијаметар:
1.3 СМ
Надворешниот Дијаметар:
4.4 CM
is_customized:
Yes
Позиција:
Внатре
Дел Број:
Истиот со KN139 KN 139 К&N139 K&N 139 HF
Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачот