.

.

симпатична симулација црвено&yelow птица модел пена&furs цветен птица кукла подарок за 22cm 1808

симпатична симулација црвено&yelow птица модел пена&furs цветен птица кукла подарок за 22cm 1808

DEN 636.00 DEN 1200.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. контакт со нас на : 1.
Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.
опис :
големината е околу 22 cm. ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ".

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
m
Животни:
птица
Материјал:
пена
Возраст Опсег:
> 3 години
Пополнување:
пена гума
Предупредување:
n
Тип:
DIY Прилагодување
Тема:
птица
Форма:
птица

Избор на купувачот