.

.

Кендис guo кадифен играчки полнети кукла цртан филм животинско голема глава уво магаре asinego перница перница бебе роденденски подарок деца подарок

Кендис guo кадифен играчки полнети кукла цртан филм животинско голема глава уво магаре asinego перница перница

DEN 690.00 DEN 767.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .NICI кадифен играчки полнети кукла 3 D хартија градењето модели на Пластични загатки Легура автомобил модел Montessori дрвени играчки 3 D дрвена сложувалка модел на 3 D градење на блок модел Магнетни учење кутија Магнетни топка држи Бебе кревет штракаат круг
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.3 kg
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS . Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Бренд Име:
кендис guo
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
2012080604
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
магаре
Животни:
магаре

Избор на купувачот