.

.

1pc 40*35 Ѕвезда Перница Прозрачна Перница,Led Светло Перница,Кадифен Перница, Топла и Шарени Ѕвезди,Детски Играчки,Роденденски Подароци,Божиќ Играчки

1pc 40*35 Ѕвезда Перница Прозрачна Перница,Led Светло Перница,Кадифен Перница, Топла и Шарени Ѕвезди,Детски Играчки,Роденденски

DEN 408.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Објектот спецификите
1. Големина на : 40*35cm
2. Боја : како на Слики
3. Материјал : добро PP памук
4. Пакување : 1 парче во една OPP вреќа
Продавачот Ветување
Плаќање И Испорака :
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. СЛОБОДЕН Испорака на кина пост воздух парцела , обично ќе трае од 15 до 25 дена до пристигнувањето.
3. Нашите превозот во светот. Значи, ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
•Сервис
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, па ние може да го следи. Ако имате било какви прашања или поддршка од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа од бизнис време.
•Примање На Вашиот Објект
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме нашата најголема да се реши тоа. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме .
Вашиот Satisfation,Нашите Извршување!

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
GFPAN
Материјал:
Памук
Предупредување:
N
Број На Модел На:
40
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Ѕвезда
Форма:
Ѕвезда
Животни:
Ѕвезда
Тема:
Ѕвезда
Карактеристики:
Светат во Темница, Мека, Интерактивни, Образовни, Моделот,, DIY

Избор на купувачот