.

.

Кендис guo кадифен играчки полнети кукла малку raccoon симпатична coon Свила шамија долга опашка бебе љубовник роденденски подарок Божиќ сегашноста 1pc

Кендис guo кадифен играчки полнети кукла малку raccoon симпатична coon Свила шамија долга опашка бебе љубовник

DEN 733.00 DEN 815.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се коригира цената за превозот надомест,не грижете се,тоа е мора да се биде најдобар цена е премногу.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга .

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Образовни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
2012080606
Бренд Име:
кендис guo
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Предупредување:
No
Пополнување:
PP Памук
Животни:
raccoon
Форма:
raccoon

Избор на купувачот