.

.

Деца Играчки Роденден Подароци Слатки Птици Бели Гулаби Кукли Kawaii Кадифен Животни Играчка Продавници

Деца Играчки Роденден Подароци Слатки Птици Бели Гулаби Кукли Kawaii Кадифен Животни Играчка Продавници

DEN 1020.00 DEN 1097.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Деца Играчки Роденден Подароци Слатки Птици Бели Гулаби Кукли Kawaii Кадифен Животни Играчка Продавници
Бренд : SHASHA
Потекло : Кина
Материјал : ПП памук+ КК кадифен
Големина (cm) : носот да опашка 18
Додатоци : таг : да / Перење : да
A. транспорт
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. Бесплатен превозот од Кина Пост воздух парцела, обично трае 15-45 дена пристигнување.
3. Бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот стареење ќе биде зависна од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Производот Б.
1. Нашиот производ димензии прирачник за мерење, различни мерни методи, може да има некои грешки.
2. Производ транспорт, можеби заостанати деформација. Тоа не е важно! Ве молиме цврсто се тресат по отворањето на пакетот. Или со фен за коса дува удар, со цел да се задржи производот меки и меки.
3. Трговијата Една опашка на залихите, намалување на стандардот · Нема запис · несовршена, се сметаат за нормални! Ве молиме размислете два пати пред да го купите!
В. добијат пакети
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме!
Вашето задоволство, нашите извршување!

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
птица
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
R-18-01
Бренд Име:
yanghuatoys
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
Не се погодни за под 3 години
Материјал:
Кадифен
Карактеристики:
Мека

Избор на купувачот