.

.

25cm Симулација Мека Кадифен Носорог Hippo Играчка Полнети Кукла Играчки нилски коњи Диви Животни Деца Деца Бебе Студент Специјален Подарок Triver

25cm Симулација Мека Кадифен Носорог Hippo Играчка Полнети Кукла Играчки нилски коњи Диви Животни Деца Деца Бебе

DEN 312.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име : Кадифен Симулација Носорог/Hippo Кукла Играчка; Бренд : Triver Играчка; Материјал : мека кадифен; Полнење : pp памук; Големина : околу 25см; 100% со добар квалитет;Брза испорака; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите. За големината : како и сите кадифен играчки е рачно изработени, тоа ќе биде нормален, да постојат малку во разликата. Внимание : обично ќе чини околу 15 до 35 дена на вашата страна испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да ве чини околу 50 дена. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање.
Добредојдовте на Triver Играчка продавница. Ние сме професионални полнети играчки снабдувач.Ако ви е потребен висок квалитет полнети играчки,не е важно ОЕМ како ќе барање, промет на големо или пад на превозот, pls се чувствуваат слободни да контакт! Ви благодариме! Ехо

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Животни:
Нилските коњи
Бренд Име:
Играчка Triver
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
784
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Тема:
Нилски коњ
Карактеристики:
Образовни, DIY

Избор на купувачот