.

.

PopCap 12inch Растенија Vs Zombies 2 Сонцето-бог Зомби Карактер Кадифен Играчки Кукли,1pcs/пакет

PopCap 12inch Растенија Vs Zombies 2 Сонцето-бог Зомби Карактер Кадифен Играчки Кукли,1pcs/пакет

DEN 705.00 DEN 1007.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


1.име на производ : Pop Cap 12inch Растенија Vs Zombies 2 Сонцето-бог Зомби Карактер Кадифен Играчки Кукли
2.материјал : кадифен,pp памук
3.ОЕМ и ODM се добредојдени.
4.Пакет : opp-торба

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Модел
Предупредување:
Никој
Пол:
Момчиња
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Бренд Име:
TTLANG
Материјал:
Памук
Форма:
Слика Статуа
Број На Модел На:
zyc11171716
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
зомби
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
кадифен,pp памук

Избор на купувачот