.

.

BOLAFYNIA Деца кадифен полнети играчки poodle Куче бебе деца роденден на Божиќ играчка подарок

BOLAFYNIA Деца кадифен полнети играчки poodle Куче бебе деца роденден на Божиќ играчка подарок

DEN 635.00 DEN 907.20

Износ
Во форма достапна за нарачката


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да,ние брод секој ред со нивниот следење на број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.E-mail или chat од Трговија Менаџер со нас во рок од 7 дена по примените стоки
2.
Услуга
ОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани Подарок Торба или пп торба
Производот Се Покаже
Грижа Инструкции
Политика на враќање и Наплата
По примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки. Само пратете ни е-мејл.ние ќе треба број на вас треба да ви даде повеќе поволна цена.
Ве молиме имајте во предвид следните чекори :
1.
П : Ако јас сакам да го направам прилагодите производи, дали е тоа во ред?
A : Да, ние прифаќаме прилагодување, ако имате било какви идеи, слики или примероци, ние би сакале да дизајн за вас и да ја направат примероци во рок од 7 дена, повеќе детали, разговор со нас од страна на trademanager.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Краток Вовед
Како подарок за деца детска девојка момче Кадифен Полнети играчки Дома декорација партија Материјал направен од страна на пп памук, должина 32cm Информации за Производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки Бебе Дете Играчка за Божиќ кукла Роденденски Подарок
Објектот
Спецификација&Се Грижи
Тип
куче полнети играчки
Материјал
Полиестер/PP памук
Големина
Тежина
Боја
Како слики
Функција
Меки,удобни
Возраст
сите возраст опсег
Пол
Унисекс
Technice
Отпечатени или Извезени
Погоден
Деца Играчки,Дома Декорација,Партијата,
Компанијата Подароци и др.

Главните својства

Висина:
32CM
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Бренд Име:
BOLAFYNIA
Број На Модел На:
куче кадифен играчки
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Форма:
Слика Статуа
Животни:
Куче
Предупредување:
Не близина на оган
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Големина:
должина 32cm
Предност:
Без Мирис за Деца Дете
Пакет:
Пластични Кеси
боја:
Како Слики Кадифен Играчки

Избор на купувачот