.

.

симпатична кадифен теди куче играчка креативни жолто куче кукла со облека подарок за 33cm

симпатична кадифен теди куче играчка креативни жолто куче кукла со облека подарок за 33cm

DEN 1012.00 DEN 1908.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.
опис : големина е за 33cm, бојата е жолта. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. контакт со нас на : 1. ако сакате други бои, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. 532103957474a
здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас.

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Куче
Број На Модел На:
33cm
Форма:
Куче
Тема:
Играчка

Избор на купувачот