.

.

160cm Симпатична розова фокс кадифен играчки за спиење перница полнети перница фокс кукла роденденски подарок за Деца Животинско Полнети Играчки

160cm Симпатична розова фокс кадифен играчки за спиење перница полнети перница фокс кукла роденденски подарок

DEN 1920.00 DEN 3489.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис :
Опис Формат
Големина : 160cm
Боја :
како слика
Материјал :
PP памук
Пакување :
1 парче
Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние само се гарантира стил да се биде ист како слики прикажани но не на перформанси на различни тела се исто како модел, ти благодарам !

Главните својства

Висина:
160cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Форма:
Гениј
Бренд Име:
YESFEIER
Пол:
Унисекс
Животни:
Мечка
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
yiyaya
Возраст Опсег:
> 3 години
Пополнување:
Nanoparticle
Материјал:
Кадифен
Карактеристики:
Мека, Мини, Образовни

Избор на купувачот