.

.

Kawaii Бебе да се Смири Кукла Креативни Троседот Перница Девојки Подарок 45см Цртан филм пинк/сина Ѕвезда/Месечината Кадифен Перници Екипирани Мека Перница

Kawaii Бебе да се Смири Кукла Креативни Троседот Перница Девојки Подарок 45см Цртан филм пинк/сина Ѕвезда/Месечината

DEN 451.00 DEN 819.36

Износ
Во форма достапна за нарачката


Опис :
Опис Формат
Големина : месечината големина 65cm ѕвезда големина 45см
Боја : како на сликата
Материјал :
PP памук
Пакување :
1 парче
Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние само се гарантира стил да се биде ист како слики прикажани но не на перформанси на различни тела се исто како модел, ти благодарам !

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Образовни,Мека,Мини
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
maodoumizi
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Форма:
Гениј
Бренд Име:
YESFEIER
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Леб

Избор на купувачот