.

.

Авантурите на Пинокио Сината Самовила Принцеза се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим Карневал Костим Cosplay Возрасни Жени

Авантурите на Пинокио Сината Самовила Принцеза се Облекуваат за ноќта на Вештерките Костим Карневал Костим Cosplay

DEN 6480.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Бидејќи Кинески големина е премногу мал од НАС големина,ние би сакале да ви препорачуваме да ни даде вашата мерење за сопствени направени,ние треба вашата родова,градите,половината,колковите,рамениците,bicep,armlength(рамо до зглоб) и вкупната висина(глава до пети)
Можете да проверите на нашата фото подолу за тоа како да се измери вашето тело,ви благодарам за вашата соработка.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Сината самовила
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
cosplay легенда
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Chiffon
Знаци:
Сината самовила

Избор на купувачот