.

.

2800R/Мин Дуктус Бустер Пропустливи Фан Метал 220V 20W 4 Инчен Внатрешно Ducting Фан на Издувните гасови Вентилација Дуктус Фан Додатоци 10 x 7.5 cm

2800R/Мин Дуктус Бустер Пропустливи Фан Метал 220V 20W 4 Инчен Внатрешно Ducting Фан на Издувните гасови Вентилација

DEN 637.00 DEN 1062.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
-Моќен и високо ефикасни перформанси.
-Висок квалитет на челик фан на ножот, издржлив и силен од пластични фан ножеви.
-Лесен и практичен, работи како мазна како и секој фан ние се среќаваме со
-Исклучително тивок, фан ножеви се тивко дизајниран со работа decibel помалку од 60d B.
-Употребата на специјални целосно ограден ролери мотор, долго употребливи живот
-Заштита на животната средина и нема загадување
-Е Идеален избор за вентилација на расте соба, или се користат во врска со јаглероден филтер за мирис контрола.
Спецификации :
Модел : DFA100
Материјал : Челик
Напон : 220 V 50 hz
Моќност : 20 W
Се врти Брзина : 2800 R/Мин
Воздушниот Волумен : 140m3/H
Дијаметар : 100mm
Висина : 75mm
Боја : Бела+Сребро.
Пакет Се Вклучени :
1 x Дуктус Бустер Пропустливи Фан

Главните својства

Број На Модел На:
SKU494649
Тип:
фан делови
Материјал:
Челик
Волумен На Воздух:
140m3/H
Дијаметар:
10cm
Висина:
7.5 cm
боја:
бела+сребро.

Избор на купувачот