.

.

1PC Очила Очила TR90 Ultralight Црни Наочари Целосна Рамка Rim Eyewear

1PC Очила Очила TR90 Ultralight Црни Наочари Целосна Рамка Rim Eyewear

DEN 88.00 DEN 113.28

Износ
Во форма достапна за нарачката


100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Како на сликата покажува Материјал : TR90 Пол : Унисекс Ултра-светлина, анти-нула, еластична и модата се Спречи вас од ветрот, песок и да се подобри вашиот изглед Одговара за било лице Шема : Ц1/ C2/ C3/ C4/ C5/ C6/ C7/ C8 Големина : Како на сликата покажува Количеството : 1 PC
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-1.18") разликата се должи на рачно мерење。 2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!
Пакетот вклучува : 1 PC x Очила (без мало пакет)


Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
3T4602
Рамка Материјал:
Пластични

Избор на купувачот